Vtipy o Pepíkovi
1-10 | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Spřátelené weby

Doporučujeme

Několik odkazů na zajímavé stránky, které stojí za to navštívit.

Vtipy o cikánech - Vtipy o sociálně nepřizpůsobivých aneb o našich romských spoluobčanech. Nečekejte žádný drsný humor, vybrali jsme pro Vás vtipy, které mají za úkol v první řadě rozesmát.

Letem.cz - katalog zajímavých stránek - Všechny naše weby na jednom místě, přehledně rozdělené do kategorií.

Básničky na dobrou noc - Nejen zamilované básně na dobrou noc.

Citáty o lásce - Velká sbírka citátů o lásce, které potěší nejen zamilované.

Zamilované básničky - Romantické básničky pro všechny lidičky.

Hlášky z filmů a seriálů - Vtipné, nezapomenutelné, romantické a všechny možné hlášky z českých i zahraničních filmů a seriálů.

Básničky k svátku - Básničky k svátku pro Vaše blízké, partnery, přátele a další, které chcete potěšit.

Chuck Norris vtipy - Chuck Norris je kategorií sám pro sebe. O tomhle kultovním hollywoodském herci se vypráví desítky vtipů. Poznejte z nich, jaký je Chuck kabrňák, o úsměv při tom jistě nebude nouze.

Michal David - Neoficiální stránky o českém zpěvákovi Michalu Davidovi.

Ráj SMS - Vtipné a zamilované SMS. Smsky na dobrou noc, na dobré ráno, z lásky, stýskací, operátorské, rozesílací, dvojsmysly, viry, urážky a další.

Básničky o přátelství - Básničky o jednom z nejhezčích lidských vztahů. Přátelství.

Vtipy o blondýnkách - Vtipů o blondýnách koluje po internetu hodně. Pokusili jsme se pro Vás vybrat ty, kterým se opravdu zasmějete. Posuďte sami, jakou jsme při výběru měli ruku.

Komik - Náš Komik pro Vás připravil výběr dobrých českých vtipů. Zasmějete se, nebo si řeknete, že to byla ztráta času? To už je na Vás. Věříme, že Vám naše stránky zlepší náladu.

Zamilované SMS - Romantické SMS z lásky pro kluka i pro holku. Zamilované SMSky jsou tu, aby potěšily Vaše miláčky, a pokud ještě žádného nemáte, můžete mu poslat SMS vyznání lásky.

Vtipy o mužích - Co zase ti naši chlapi vyvedli, člověk - rozuměj žena - se někdy nestačí divit. Přečtěte si o tom v naší sbírce vtipů a udělejte si na mužské vlastní názor.

Matrace do postele - Zdravé spaní, zdravotní matrace, zdravotní polštáře a deky, infračervená lůžka.

Super anekdoty a vtipy - Vtípky o blondýnkách, o policajtech, o manželství, o sexu, o doktorech, o škole, hospodské vtipy, kameňáky a další.

České vtipy - Přinášíme Vám populární vtipy z domácí humoristické scény. Češi jsou národ, ke kterému kromě dobrého piva a krásných žen patří také pěkná řádka dobrých vtipů. Pokusili jsme se pro Vás vybrat ty zdařilé.

Užitečné informace - Fakta rychle a přehledně. Mezinárodní telefonní předvolby, předvolby mobilních operátorů, členské státy Evropské Unie a další.

Přísloví - Moudra, pořekadla a rčení. Latinská, anglická, česká, o životě, o lásce a mnohá jiná.

Smutné citáty - Citáty o smutku a smutných věcech.

Vtipné citáty - Bohatá sbírka citátů, u kterých se určitě zasmějete.

Kabát - Populární písničky české hudební skupiny Kabát.

Vtipy o Chucku Norrisovi - A zase ten Chuck Norris. Někdy se zdá, že je ho všude plno. Všechno ví, všechno zná, všechno dokáže. Anebo ne? Přečtěte si historky, které o něm kolují, a spravte si náladu.

Citáty o přátelství - Citáty o přátelství od světových i českých osobností.

Valentýn - Stránky věnované svátku zamilovaných. Kdy a proč se slaví, valentýnská přání, zamilované SMS, romantické obrázky, návod jak vybrat dárek.

Verše - Zamilované, vtipné, smutné básničky. Básně o lásce, o přátelství, o životě a dalších věcech.

Vtipy o ženách - Naše hezčí polovičky jsou nejen hezčí, ale i mnohem chytřejší. Anebo je všechno jinak? A co na to Jan Tleskač? Přečtěte si náš výběr vtipů o ženských všech barev vlasů.

Psí kalendář - Zjistěte, kdy Váš pejsek slaví svátek, nebo si vyberte z nejoblíbenějších jmen pro štěňátka.

Básničky k narozeninám - Básničky k narozeninám pro oslavence i k přečtení.

Dáda Patrasová - Neoficiální stránky o české zpěvačce Dádě Patrasové.

Jaromír Nohavica - Velká sbírka písní a textů známého českého písničkáře Jarka Nohavicy.

Lucie Vondráčková - neoficiální stránky - Stránky o české zpěvačce a herečce. Životopis, diskografie, filmografie a další.

Vtipy - Vtípky, hádanky a odpovědi, srandičky. Vtipy o blondýnkách, o cikánech, o Pepíkovi, o škole, o Chucku Norrisovi, o mužích, o sexu, o policajtech, o zvířatech a tisíce dalších.

Vtipy o sexu - Při milování se stane nespočet komických událostí. Nejen o nich, ale i o vykonavatelkách nejstaršího řemesla si přečtěte v našem výběru vtipů. Žádné příliš sprosté věci však nehledejte.

Pranostiky - Pranostiky na celý rok přehledně rozdělené podle jednotlivých dnů a období. Lidová rčení, přísloví, pořekadla.

Karel Gott - Neoficiální stránky o českém slavíkovi Karlu Gottovi. Stovky písní, textů a videí.

Legrace.cz - svět zábavy a humoru - Každý den nové vtipy, SMSky, přání, citáty, básničky, zábavné texty, přísloví, pranostiky a další zábava.

Polabské reality - Nabídka realit v Polabí.

Přání - přáníčka - Blahopřání k narozeninám, k svátku, k narození miminka, svatební přání, zamilované sms, sms na dobrou noc a další.

Jména psů - Seznam holčičích a klučičích psích jmen. Výběr nejoblíbenějších jmen pro psy. Kdy slaví Váš pejsek svátek?

Textíky - Zábavné texty. Povídky, básničky, texty písní, recepty, pohádky, testy, kuriozity, návody a další.

Vtipy o Pepíkovi - Pepíček je známý rošťák a po internetu o něm koluje pěkná řádka vtipů. Přečtěte si některé z nich a zasmějte se nad ztřeštěnými nápady tohohle zlobivce.

Waldemar Matuška - Neoficiální stránky o českém zpěvákovi Waldemaru Matuškovi.

Vtipy o škole - Vzdělávací ústav je jeden velký cirkus. Nezáleží na stupni Vašeho vzdělání, bez legrace by škola nebyla školou. Zavzpomínejte si na školní léta ve vybraných vtipech nebo si přečtěte, co tropí jiní školou povinní.

Jakub Smolík - Neoficiální stránky o českém zpěvákovi Jakubu Smolíkovi.

Eva a Vašek - Lidové písně v podání nestárnoucího pěveckého dua Eva a Vašek.

Střechy - koupelny - podlahy - Nabídka, služby a řešení Vašich potřeb v těchto oblastech. Dále reality, schody, chlazení a klimatizace.

Citáty o životě - Velká sbírka citátů o životě, přehledně rozdělených podle autorů.

Básničky o lásce - Básničky o lásce, které potěší Vaše srdce.

Státy online - Základní informace o všech státech světa.

Web používá cookies. OK Info